Cennik usług dekarskich

PROCES WYCENY

Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie na podstawie zebranych informacji oraz wymagań Klienta. Podczas wycen współpracujemy z zaufanymi dostawcami najlepszych materiałów na rynku. Nasze usługi wyceniane są na podstawie własnego doświadczenia jednocześnie uwzględniając poziom rynkowych cen. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas tego etapu rozwiązać wszystkie problemy, które mogą później wpływać na realizację usługi.

KONTAKT

Zebranie wstępnych informacji na temat inwestycji i ustalenie wymagań Klienta. Dokładne określenie zakresu prac oraz wymaganej dokumentacji do przygotowania oferty.

SPECYFIKACJA

Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami należy dokładnie sprecyzować wymagania dotyczące zakresu prac i wykorzystanych materiałów.

KOSZTORYS

W opraciu o zebrane informacje przygotowany zostanie kosztorys oraz oferta zawierająca cały zakres prac oraz dokładną specyfikację materiałową.

UMOWA

Po ustaleniu wszystkich szczegółów można przystąpić do negocjacji i określenia warunków umowy w tym szczegółów płatności, gwarancji oraz przebiegu inwestycji.